JPP trans s.r.o.

Na vysočině 734
104 00 Praha 10

Dispečink
601 330 022

O nás

JPP trans s.r.o. je ryze českou společností působící v odvětví přepravy a likvidace odpadů. Provozujeme sběrný dvůr, disponujeme nákladní autodopravou s flotilou nákladních vozidel různých rozměrů a tonáží. Mezi obory naší činnosti patří také zemní a demoliční práce, v naší provozovně v Praze Uhříněvsi prodáváme stavební materiály.

Primární činností naší společnosti je přeprava a likvidace širokého spektra odpadů (Seznam odpadů ke stažení v dokumentech). Operujeme zejména v Praze, středočeském a ústeckém kraji, s ohledem na specifické požadavky trhu jsme schopni realizace zakázek i v jiných regionech.

Prioritou č. 1 naší společnosti je profesionální přístup ke všem zákazníkům, ale také k dodavatelům a v neposlední řadě k našim zaměstnancům. Náš pracovní tým je tvořen kolektivem mladých lidí, kteří jsou podrobeni pravidelným školením a to nejen ve smyslu plnění zákonných povinností, ale především za účelem neustálého zdokonalování jejich pracovních dovedností.

Naše společnost si uvědomuje svůj význam také v rámci lokální společenské odpovědnosti. Aktivně se zapojujeme při likvidacích následků povodní a jiných obecně nebezpečných havárií. Všude tam, kde vzniká akutní potřeba využití manipulační techniky, přepravy vzniklých odpadů a návozu ostatních materiálů např. písku pro provizorní protipovodňové zábrany atd. Zde vyvíjíme značné úsilí a snažíme se o maximální pomoc zasažené lokalitě. Názorné příklady naleznete v sekci fotogalerie.

 

© 2002-2024 JPP trans s.r.o.   CMS Angelia